ЕКШЪН! Разнасят 10 минути съдия по терена! Драмата се случи в...

21682
на 16.10.2018

Рефер, който работи като надзирател в централния софийски затвор, яде бой в мача от селската група на Дупница на стадиона в град Рила между местния Мусала и прекръстения това лято от Динамо отбор на Марек 1919. Близо 10 минути домакините разнасяха по терена арбитъра от Бобов дол Красимир Кирилов, преди полицаите да овладеят ситуацията и потърпевшият да успее да надуе свирката, за да прекрати срещата.

Екшънът се разигра четвърт час преди края на двубоя, когато главният съдия набързо изгони двама играчи на Мусала и гостите се възползваха да изравнят резултата 2:2, а с оглед на численото неравенство и оставащото време победата им изглеждаше вързана в кърпа.

По случая е образувано досъдебно производство. Очаква се регионалната футболна централа да присъди служебно 3:0 в полза на Марек 1919, който бе учреден преди година от бившия футболист от златното поколение на автентичния Марек Роман Караколев и сина му Георги, предава "Струма".

ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите изслушват Асен Василев заради ОПГ-то в митниците (НА ЖИВО) ПЪРВО В ПИК TV! Депутатите изслушват Асен Василев заради ОПГ-то в митниците (НА ЖИВО)