Екшън! Съотборник налетя да бие Хичо в Русия

5325
на 03.12.2017

Съотборник налетя да бие Николай Димитров при загубата на Урал с 1:2 от Зенит в мач от 19-ия кръг на руското първенство.

Екшънът с участието на българския национал се разигра в 75-ата минута при 1:1. Хичо овладя топката в наказателното поле и стреля, но кълбото срещна крака на съперников защитник. Димитров не видя, че Илин е на по-добра позиция и не му подаде. Нападателят се ядоса и блъсна в гърба юношата на Левски. Двамата си размениха остри реплики, а съдията Сергей Карасьов показа жълт картон на Илин.

Хичо беше в основата на гола за гостите от Урал, които поведоха още в 6-ата минута. Той центрира от фаул,  топката изненада Емануел Мамана, който в опита си да я изчисти си вкара автогол.

Зенит успя да изравни в 31-ата минута. По ирония на съдбата, това отново стана след автогол. Паредес центрира остро в наказателното поле и Портнягин отклони кълбото в мрежата зад вратаря Годзюр - 1:1. Победното попадение за Зенит реалирзира Кокорин в 76-ата минута, акцентира "Новспорт". Десетина минути преди края Димитров бе заменен от Едгар Манучарян.

САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете САМО В ПИК: Вижте топ хороскопа на Алена за Гергьовден - успехите намигват на Телците, Стрелците пълнят джобовете