BG EN

Екшън! Ученици се биха заради „ресто” при сделка с канабис

ГОРЕЩО

Екшън! Ученици се биха заради „ресто” при сделка с канабис

13731
на 21.10.2014
Екшън! Ученици се биха заради „ресто” при сделка с канабис
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Канабис предизвика екшън между 3-ма 17-г. ученици от Сандански. Случката се разиграла между двама „купувачи” и един „продавач”.

препоръчано

Проблем възникнал, когато купувачите на наркотревата разбрали, че са измамени, тъй като платили за по-голямо количество, отколкото са получили.

Спорът им прераснал в уличен бой, разиграл се на тротоара пред „Асет банк”, в близост до гимназията в Сандански.

Свидетели ученици сигнализирали за мелето на тел. 112 и на място пристигнал патрул на РУП - Сандански. В този момент приятели на участниците в екшъна се развикали: „Бягайте, че 24-ките идват”, и те се разпръснали, разказаха очевидци пред репортер на „Струма”.

Бързата намеса на ченгетата предотвратила по-сериозни наранявания, участниците в скандала се отървали с повърхностни охлузвания и следи от шамари.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под чадъра на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО) ВСИЧКАТА МАРА ВТАСАЛА: ППДБ бутат България под "чадъра" на Макрон - ще ни превърнат ли в площадка за разполагане на ядрени сили? (ВИДЕО)
ново
Днес: 41
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК