ГОРЕЩО
Касапницата в София взе още една жертва
ЕКШЪН В БУРГАС! Психар нападна кондукторка и рани шофьор в опит да отвлече автобус (СНИМКА)
Йотова на Илиева нива: Задачата ни е да оставим мирен свят за децата си - да няма никога повече майчини и детски сълзи, и прекършени криле на деца
Мъж оцеля по чудо след скок от 6-ия етаж
Антон Кутев РАЗКРИ предизборната стратегия на Радев - ето какво е довело до успеха му
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Дете е блъснато от електрическа триколка в Слънчев бряг. Това съобщиха от ОДМВР - Бургас.
Инцидентът е станал на 29 август около 12,00 часа по пешеходна алея до бийч бар „Викинг“. Триколката, задвижвана от електрически двигател, с която се е придвижвал 31-годишен молдовски турист, блъска дете на година и половина (английски гражданин), което получило охлузни рани по главата и лявото коляно. То е прегледано и освободено за домашно лечение. Водачът на триколката е тестван за употреба на алкохол, като дрегерът е отчел – 2,24 промила.
Причина за ПТП е движение с несъобразена скорост от страна на водача на триколката, който блъска внезапно излязлото пред него дете.
препоръчано
свързани новини
Дете с триколка рани двама румънци на Златните
7896
на 12.08.2019
Баба и внуче пострадаха при инцидент с триколка
12504
на 30.07.2019
6-годишно германче пострада при инцидент с триколка в Слънчев бряг
8260
на 19.06.2019


