ГОРЕЩО
Разбиха свърталище на неонацисти в Пловдив: 16 са задържани, свързани са с групата от жестокото убийство
СЛЪНЦЕТО НАПИЧА! Не чакайте дъжд, ако ви засенчат облаци, още е ветровито (КАРТИ)
ЕКСПЕРТЕН АНАЛИЗ: Ще проработи ли справедливата цена при храните?
Експерт пита за дрона край Кардам: Можем ли да се справим адекватно? В зоната на Черно море се води мащабна и невидима радиоелектронна борба
ПОРЕДНА ГАВРА! Отвлякоха, измъчваха и отрязаха косата на млада жена край Велико Търново, седем души са в ареста
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Електропастир предизвика пожар в имота на 71-годишен мъж край село Лилеково, община Чепеларе, съобщиха от полицията. За пожара е подаден сигнал следобяд вчера на тел.112.
препоръчано
Причина за пожара е късо съединение от електропастира, посочват от полицията. Пламъците са обхванали площ от около 4000 кв.м сухи треви. Спасени са една сграда и около 20 дка иглолистна гора. Произшествието е ликвидирано в 16,20 часа от един екип от РСПБЗН Чепеларе.
Рибар откри тялото на мъжа, паднал от джет в язовир „Доспат“
29843
преди 13 часа
Пожар лумна край курортния комплекс "Слънчев бряг"
14140
преди 14 часа
Турист пострада в Рила, започва спасителна акция
10715
преди 14 часа
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Тежка катастрофа взе жертва край Стамболийски
19816
преди 16 часа


