ГОРЕЩО
СКАНДАЛНО! Разпъва ли чадър Иван Демерджиев над пловдивските строителни босове от “Парсек груп“? (РАЗСЛЕДВАНЕ)
Депутат на Радев ОТКРЕХНА ЗАВЕСАТА кога ще внесат бюджета - фискалният резерв бил на критичния минимум
Гърми нов скандал около Дара
НОВО 20! Кандев уж подал оставка, за да отиде в частния сектор и да си плати ипотеката
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Красив дамски дуел, който показа, че уважението, честта и спортсменството са по-важни от всичко, се разигра във "Фермата".
препоръчано
Съперничките на Арената демонстрираха както огромно желание за победа, така и силна съпричастност една към друга.
След серия от трудни битки, финансистката Елена Кузмова отпадна, победена от по-младата и по-пъргава треньорка по художествена гимнастика Валерия Дочева.
"Бъдете добри, грижете се един за друг и се обичайте. Оставете на заден план дребните неща и битовизмите, нека те не ни определят като хора", каза тя, след като падна с 2 на 8.


