BG EN

Елена Кучкова отмаря на курорт с гей

ЧАС ПИК

Елена Кучкова отмаря на курорт с гей

9330
на 06.10.2015
Елена Кучкова отмаря на курорт с гей
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Елена Кучкова отмаря на един от сочените за най-предпочитаните от гейове курорти. В момента миската е на гръцкия остров Миконос със свой добър приятел.

препоръчано

Според запознати момчето е с обратни наклонности и навило моделката да ходят на гръцкия остров.

Двамата резервирали хотел в края на септември, тъй като тогава цените били по-поносими в сравнение с пика на сезона. Кучкова позира до мъжки гръб с татуирано рамо, но това не е гаджето й, пише ежедневник.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО) В какъв контекст свършват приказките и започват ШАМАРИТЕ И ЮМРУЦИТЕ?! Надежда Йорданова от разградската самодейна полит-група на олигарха Иво Прокопиев е толкова безпомощна, че...(ВИДЕО)
ново
Днес: 8
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК