ГОРЕЩО
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА! Ивелин Михайлов сложи край на пирамидата "Исторически парк"
Мълния от прокуратурата: Арестуваха китайски шпионин, събирал държавни тайни
НАПРАВИ ГО НА МАРМАЛАД! Божанков съсипа Кокорчо с този пост и му поиска оставката: Рейтингът му е дъно
ПРЕДИЗБОРНО НАПУЙЧВАНЕ: Две жени разкъсаха президентските амбиции на Андрей Гюров в ефир
Петър Витанов ИЗПРАВИ НА НОКТИ Лора Крумова за руския патриарх и посъветва мераклията Гюров: Смени пиара си! Този Тони Стораро идва малко в повече
Красавицата отказала да влезе за втори път в Къщата
Една от най-драматичните участнички в "Биг Брадър" – Елена, призна в ефира на Нова тв, че не съжалява за раздялата си с Миро. Тя дори планирала да се разведе с него, след като излезе от шоуто. „Съжалявам единствено а това, че се случи по този начин. Аз не съм искала това да се случи по телевизията. Сигурна съм, че това щеше да се случи така или иначе, просто тогава дойде моментът”, разкри Елена. Красавицата призна, че истинският шок за нея дошъл след като напуснала Къщата на "Биг Брадър". „Бях принудена да се справям с много неща – със семейството ми, едва ли не с цялата страна. Отвън заварих майка ми и баща ми в много тежко състояние.” Елена сподели още, че са я поканили в новия сезон на "Биг Брадър", но отказала, защото не е в нейната природа. Според нея бившият й съпруг Миро отново ще излезе като победител от шоуто.препоръчано


