Елица Костова започна с успех във Великобритания

Тенис

4717
на 08.06.2016

Националката на България за "Фед Къп" Елица Костова се класира за втория кръг на турнира по тенис на трева в Сърбитън (Великобритания) с награден фонд 50 хиляди долара. Поставената под номер 8 в схемата Костова победи квалификантката Емили Арбътнот (Великобритания) с 6:4, 6:1 за 65 минути. Следващата съперничка на Костова е Сторм Сандърс (Австралия), която победи българката Джулия Терзийска с 6:3, 6:3 за 62 минути. Костова си осигури 8 точки за световната ранглиста и 760 долара.

На двойки българката ще играе с Рената Сарасуа (Мексико). Двете са поставени под номер 2 в схемата и първите им съпернички са представителките на домакините Емили Арбътнот и Емили Апълтън. Терзийска и Сара Бет Грей (Великобритания) загубиха първия сет с 1:6 срещу Хариет Дарт и Кейти Дън (Великобритания), а при резултат 1:1 във втората част срещата беше прекратена поради дъжд.

WINBET – Ранно изплащане за брой голове за първи път в България! (18+)

Спортал

САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 25 април - успех във всички начинания за Телците, лични проблеми терзаят Скорпионите
СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО) СУПЕР ШОУ В ПИК TV! Приключиха лидерите на ППДБ с ТОВА ИЗКАЗВАНЕ в парламента (ВИДЕО)