ГОРЕЩО
"КАТО ЩИПКА СОЛ НА РАНА": Проф. Дуранкев обясни защо не трябва да се пипат данъците и предупреди: Инфлацията ще мине 7%
Диана Дамянова: Управляващите се справят добре, има желание за дисциплиниране на търговците
ГОРЕЩ ВЪПРОС: Къде е "Правосъдие за всеки"? Ако Васко от "Калашниците" беше убил куче, пред Съдебната палата щеше да е пълно с гневни протестиращи
Сравниха със земята бившия министър Емил Дечев заради тв изцепка: Явно така и не е разбрал какво прави в МВР
Станка Златева върна борбата на верния път: 14 медала и ново поколение шампиони след промяната
ГАЛЕРИЯ ШОУ
Ема Стоун отложи сватбата си - поредният брак на Джей Ло също е под въпрос
16330
на 20.03.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Актрисата Ема Стоун е взела решение да отмени сватбата си. Звездата от "Ла Ла Ленд" трябваше да каже заветното "Да!" на режисьора Дейв Маккери този уикенд.
препоръчано
Стоун и Маккери решили да следват препоръките на Доналд Тръмп, който призова американците да не провеждат мероприятия с повече от десет участници.
Все още не е известно дали са избрали нова дата. Актрисата и режисьорът се сгодиха през декември.
Междувременно не е ясно дали и други звездни сватби няма да пропаднат. През 2020 г. във вярност се планира да се врекат Дженифър Лопес и Алекс Родригес, както и Наталия Водянова и бизнесмена Антоан Арно.
Припомняме, че Кейти Пери и Орландо Блум също отмениха венчавката си, пише "Монитор".
свързани новини
Дженифър Лопес пуска собствена линия обувки и чанти
20064
на 15.02.2020
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
20140
преди 14 часа
Стоичков с огромна изненада за своята 60-годишнина
35497
на 08.06.2026
Жители на Палермо се обявиха срещу сватбеното парти на Дуа Липа
50052
на 06.06.2026


