ГОРЕЩО
ГОРЕЩО В ПИК: Категоричен отказ! Трима потенциални кандидат-президенти вече казаха "Не"
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
УДАРИ ДЖАКПОТА: Коцето лапва 95 000 евро от държавата заради разпарчетосано "Ауди"
Петър Стоянов е последният политик, видял Ванга жива - ето го предсказанието й, което се сбъдва с АБСОЛЮТНА ТОЧНОСТ
СЛЕД БУРЯТА ВЪВ ФЕЙСБУК: Защитата на Проданов ѝ излезе скъпо - Диамант изчезна от социалната мрежа
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Ема Уотсън отговори на критиките към разголената й фотосесия за "Венити феър", в която показва част от бюста си, облечена в бяла плетена жилетка без сутиен.
препоръчано
"Тези, които мислят, че така съм предала феминистките си идеали, не разбират какво означава да си поддръжник на правата на жените", заяви актрисата пред Ройтерс.
"Феминизмът означава да бъде дадена възможност за избор на жените, а не е пръчка, с която те да се бият. Става дума за свобода и равенство. Наистина не знам какво общо имат циците ми", попита саркастично звездата.
Новият й филм "Красавицата и Звяра" е вече по кината.


