BG EN

Емил Василев: Малоумни медии! Мое ли да сме толкова тъпи! Идиоти!

ЧАС ПИК

Емил Василев: Малоумни медии! Мое ли да сме толкова тъпи! Идиоти!

14478
на 17.01.2015
Емил Василев: Малоумни медии! Мое ли да сме толкова тъпи! Идиоти!
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Зам.-председателят на РЗС Емил Василев, който е дясна ръка на лидера на партията Яне Янев, разкритикува в характерния си стил българските медии. Повод за гнева му стана посещението на държавния секретар на САЩ Джон Кери миналата седмица.

препоръчано

Ето какво написа Емил Василев във „Фейсбук”:

А, ве, някой вдяна ли за чий г-н Кери се появи из БГ? Щото наште псевдополитици мълчаха като пукали, да не би да кажат нещо, което няма да се хареса на височайшия гост. Съименникът на известния комедиант пък предпочете да акцентира върху впечатляващите жълти павета в центъра на София. Като изключим поредния епизод от реалитито "Безпрецеденти мерки за сигурност блокираха столицата", малоумните ни медии не съумяха да изведат нито един стойностен акцент. Поради това и световните медии практически не отразиха това иначе знаково приятелско посещение на втория човек в йерархията зад Океана. Мое ли да сме толкова тъпи?! Да не би такива супер-гости да ни идват на крака всеки ден? Уж сме страната с най-много пиари на глава от населението, а пропуснахме да си направим една хубава държавна реклама. Идиоти!

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време, закриха окончателно КПК и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Парламентът безпроблемно събра кворума от раз. Депутатите удължиха работното си време, закриха окончателно КПК и порязаха ППДБ да демагогстват по любимата им тема за главния прокурор (НА ЖИВО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК