ГОРЕЩО
Болезнени думи за краха на "Исторически парк": Ивелин Михайлов обещаваше на инвеститорите Дисниленд с мирис на босилек и история, а им даде бетонен макет с привкус на финансова пирамида
Стана ясно кога се е върнал във Варна Олег Невзоров - полицията го разпитва
ЗАРАДИ 81 МИЛИОНА ЛЕВА: Калин Стоянов даде Демерджиев на главния прокурор
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
АВТОРСКИ НОВИНИ
Емил Данчев: Референдумът е безсмислица, Бербатов сигурно ще гласува
2377
на 27.01.2013
Мениджърът на Бербо болен от грип, но ще даде своя вот
Мениджърът на Димитър Бербатов - Емил Данчев, смята, че референдумът за развитието на ядрената енергетика в България е безсмислица и е абсолютно излишен в тежката финансова криза. "Боледувам от грип в момента, но въпреки това ще отида да гласувам. Това е мое лично право и аз ще го използвам. Моето лично мнение е, че този референдум е една безсмислица. Ще се хвърлят маса народни пари за нищо. Тези около 14 милиона лева можеха да се използват за здравеопазване или пенсии например. Не съм специалист, но смятам, че силната енергетика ще донесе повече независимост и стабилност на България. Чух, че и сега АЕЦ "Козлодуй" произвежда ток, който не може да пласира в чужбина", коментира пред ПИК Емил Данчев. "Не съм аз човекът, който може да дава акъл за построяването на нова АЕЦ, както и дали е удачно да е в Белене или на друго място. Трябва да оставим това на специалистите. След трагедиите в Чернобил и Япония, е нормално човек да се замисли и да е малко скептичен. Димитър Бербатов се вълнува от темата и предполагам, че също ще гласува в Лондон. Не съм го чувал от два дни, но утре ще мога да ви кажа дали Митко е гласувал или не. Той е отговорен човек и би трябвало да упражни правото си на глас ", заяви футболният мениджър.препоръчано


