ГОРЕЩО
СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ! Трима свидетели заковали Теодора Георгиева за подкупите от Пепи Еврото
ГОРЕЩО В ПИК! Вътрешният министър Емил Дечев едва завършил - изложил се на изпита по наказателно право (ДОКУМЕНТИ)
РОЗОВИ ВОЙНИ! "Спасител" на София НАРИТА Терзиев: Този лъжец и манипулатор не се е качвал на градски транспорт, всеки ден паркира поршето си пред общината
ЗАРАДИ ВОЙНАТА В ИРАН Предупредиха "Гюров" да излезе МОМЕНТАЛНО от розовия балон, в противен случай ОГРОМЕН ПРОБЛЕМ ще връхлети България
Татяна Буруджиева в ПИК и "Ретро": Злото „Петрохан“ и политическата му употреба
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Учениците и учителите се завърнаха за първи път в училището във Флорида след стрелбата, при която загинаха 17 души, предава AFP.
„Представете си, че сте били в самолет, който катастрофира и след това се качвате отново на същия самолет и летите на някъде – никога няма да бъде същото“, казва оцелял при стрелбата на 14 февруари.
препоръчано
Училището събра учениците и учителите на доброволна сбирка в неделя за "ориентация", преди да отвори отново врати в понеделник, а учебните занятия да започнат в сряда. Учителка, която влязла за първи път в класната стая и видяла учебниците по местата им, а календарът си седял на 14 февруари, каза, че се почувствала зле и се наложило да излезе.
свързани новини
Фокус
Деца, оцелели при стрелбата във Флорида организираха кампания срещу оръжията
11234
на 22.02.2018
Протест във Флорида с искане за промени в законите за оръжията
13505
на 18.02.2018
Броят на жертвите на стрелбата във Флорида достигна 17 души
17870
на 15.02.2018


