BG EN

Епископ Йоан отслужи молебен за здраве за годишнината от земетръса в Перник

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Епископ Йоан отслужи молебен за здраве за годишнината от земетръса в Перник

4308
на 22.05.2013
Епископ Йоан отслужи молебен за здраве за годишнината от земетръса в Перник
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Молебен за здраве на перничани за първата годишнина от голямото земетресение в региона отслужи днес знеполският епископ Йоан. Службата бе с благословението на патриарх Неофит.

препоръчано

Молебенът стана пред централния храм "Св. Иван Рилски", който най-много пострада при земетресението от всички черкви в региона. Там бе даден и курбан.

След това епископ Йоан отслужи молебен и в епицентъра на бедствието - село Дивотино, където също бе раздаден постен курбан.

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да не пътуват, Стрелците да обърнат внимание на семейството
ПИК TV x
ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за Дондуков 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО) ЕДИНСТВЕНО В ПИК TV! Виктор Димчев: ППДБ си смениха дилъра, казва се Румен Радев. Готви се гражданска война с кръвопролития и жертви. Кандидатите на ГЕРБ за "Дондуков" 2 може да са само Христо Стоичков и Лили Иванова (ВИДЕО)
ново
Днес: 115
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК