BG EN

Ердоган повтори: Няма да пусна Финландия и Швеция в НАТО

Европа

Ердоган повтори: Няма да пусна Финландия и Швеция в НАТО

7255
на 19.05.2022
Ердоган повтори: Няма да пусна Финландия и Швеция в НАТО
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Турция отново се закани, че няма да пусне Швеция и Финландия в НАТО. Коментарите на президента Реджеп Ердоган дойдоха, след поредица от срещи и разговори със съюзници от Алианса.

препоръчано

Вчера двете скандинавски страни формално подадоха документите за членство. Съединените щати изразиха увереност, че несъгласията на Турция няма да се окажат пречка пред членството на Швеция и Финландия. Но на среща със студенти в Анкара, Реджеп Ердоган отново посочи, че двете страни дават убежище на хора от ПКК и организацията на Фетулах Гюлен, които Турция смята за терористи.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за Деня на студентите: Стрелецът да внимава с щедростта, неочаквани пари за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 34
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК