ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК! Шофьорът на "Глово" от сблъсъка с Ивайло Мирчев отиде в парламента, за да търси извинение. Костадинов иска оставката на полулидера на ДБ (ВИДЕО)
СУПЕР ШОУ В ПИК! Софиянци, пазете колите си от Манол Пейков - бившият депутат навести колегите си от ДБ в парламента, забрави къде е паркирал, а след това... (СНИМКИ)
Ето какво включват 14-те точки от споразумението между САЩ и Иран
ЕКСКЛУЗИВНО! Проговори шофьорът на "Глово" от екшъна с Ивайло Мирчев: Исках само да си свърша работата, а той... (ВИДЕО)
Култово! Киро се закани: Ще видите, като се случи (ВИДЕО/СНИМКИ)
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Турският премиер Реджеп Ердоган се зарече да трансформира президентската институция на страната, ако бъде избран за държавен глава, предаде АФП.
препоръчано
Ердоган стартира кампанията си за изборите на 10 август в черноморския град Самсун, откъдето Ататюрк почнал през 1919 г. войната за независимост на Турция.
“Правим първата стъпка на едно ново начало”, заяви Ердоган пред многохилядна тълпа от привърженици на проислямистката му партия. И се зарече, че ако спечели вота, няма да е церемониален президент, а “истински държавен глава”.
Изчезна 17-годишна българка в Никозия, властите молят за съдействие
8915
преди 2 часа
Франция осъди нападението над българското посолство в Скопие
21619
преди 21 часа


