ГОРЕЩО
Криминален психолог за "Туин пийкс" на Петрохан: Много тежко и жестоко убийство, извършено по изключително демонстративен начин. Дали не са видели нещо, което не трябва
Приятели се сбогуват с убития Дечо Василев - през последните години рейнджърът се отдал на отшелнически живот (СНИМКИ)
Георги Харизанов с горещи новини пред ПИК TV за тол таксите: Няма увеличение, въвежда се екологичен принцип „замърсителят плаща повече“ (ВИДЕО)
Искра Михайлова: Българите зад граница са най-големият инвеститор. Нека мислим за сънародниците си в чужбина не само по избори
Vivacom стартира Смарт оферти през февруари с до 85% отстъпка на над 200 устройства
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Президентът на Турция Реджеп Тайип Ердоган изрази солидарност с Франция в борбата с тероризма, предаде Фокус, позовавайки се на РИА Новости.
препоръчано
По време на телефонен разговор с френския си колега Ердоган е изразил съболезнования на семействата на загиналите при атентатите, извършени през последните дни в Париж. Двамата президенти са обсъдили сътрудничеството в борбата с тероризма. „Франция знае, че Турция е с нас”, е казал Оланд, чиито думи цитира Анадолската агенция. Френският лидер е казал още, че терористите се опитват да навредят на социалния и междурелигиозния мир в страната, но няма да успеят да заблудят френския народ.
ОТРОВА ОТ ЧЕШМИТЕ: Опасна вода потече на гръцкия остров Егина
5025
преди 1 часа
В СРАВНЕНИЕ С ЕС: Заводите в България вдигат най-много цените
9426
преди 3 часа
Фермери ще организират протестен митинг в Атина този месец
3878
преди 5 часа


