BG EN

Ернестина Шинова: Не казвам, че не обичам Андрей. Казвам, че е непоносим

ГОРЕЩО
ЧАС ПИК

Ернестина Шинова: Не казвам, че не обичам Андрей. Казвам, че е непоносим

55009
на 20.06.2015
Ернестина Шинова: Не казвам, че не обичам Андрей. Казвам, че е непоносим
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Аз не казвам, че не обичам Андрей. Казвам, че е непоносим. Във всичко е труден, но много го обичам”, сподели в предаването „Комбина” актрисата Ернестина Шинова, жената до режисьора Андрей Слабаков.

препоръчано

„Възпитала съм дъщеря си много по-добре, отколкото възнамерявах. Отличничка е. Прави ми забележки, държи се лошо с мен, обяснява ми как на тази възраст не мога да си позволявам това или онова. Внимавах да не я възпитам чак толкова добре, но се е получило прекаляване. Аз съм много горда с нея”, каза още тя.

 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за втория ден на юли: Ракът да не се разпилява, Лъвът да не пътува, Везните да внимават с документите, които подписват
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите гласуват оставката на Кирил Петков (НА ЖИВО) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Депутатите гласуват оставката на Кирил Петков (НА ЖИВО)
ново
Днес: 26
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК