BG EN

Ерос Рамацоти си остава момче и на 50 години

Шоу свят

Ерос Рамацоти си остава момче и на 50 години

10291
на 03.11.2013
Ерос Рамацоти си остава момче и на 50 години
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

"Роден на ръба на покрайнините, отвъд които трамваят не отива", пееше през 1986 г. на фестивала в Сан Ремо 23-годишният по онова време Ерос Валтер Лучано Рамацоти.

Още тогава в младежа с гелосани черни къдрици и със сърдит и разсеян поглед се влюбиха стотици българки. Песента "Адесо ту" ("Сега ти") спечели най-обичания италиански фестивал, а Ерос, който беше участвал и в предишните му две издания, се превърна моментално в звезда, пише "24 часа".

препоръчано

Трудно е днес човек да си представи Ерос Рамацоти в ролята на зрял и улегнал мъж с коремче, каквито са много от връстниците му.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО) ЕКСКЛУЗИВНО В ПИК TV! Доц. Борислав Цеков с ТОП АНАЛИЗ: Разликата между Румен Радев и Илияна Йотова е от земята до небето. Досега нямахме президент (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК