ГОРЕЩО
СПРАВЕДЛИВОСТ ПО БОРИСЛАВОВСКИ! Дамянова захапа Лена за новото й амплоа: Феномен! Съдена за фалшификация ще следи за недостатъци в правосъдието. Знам как се финансира НПО-то й
Джеймс Мазарела прие делегацията на ДПС във Вашингтон
Тежко му на Радев с такава улична банда
НОВА ТРАГЕДИЯ! Тежка катастрофа с най-малко трима загинали затвори пътя Русе – Бяла (СНИМКИ/ОБНОВЕНА)
МЪЛНИЯ! ДПС с размазваща реакция след просташката обида на Константин Проданов - жените в парламента да му обръщат гръб при всяко негово изказване
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз затваря очи пред нарушаването на човешките права в Турция, с цел постигането на решение на мигрантската криза, заяви лидерът на прокюрдската Народнодемократична партия Селахетин Демирташ, предаде агенция "Фокус", позовавайки се на Efimerida Ton Syntakton.
„Европа затваря очи пред нарушаването на човешките права в Турция и се подготвя да приеме заплахите и изнудването на Ердоган. Но тази политика е погрешна. Ердоган нито желае, нито е способен да разреши мигрантската криза“, заяви Демирташ, който се намира на посещение в Гърция.
препоръчано
Турция отново е обстрелвала позициите на кюрдите в Северна Сирия
4775
на 16.02.2016


