BG EN

ЕС иска транзитният период за Брекзит да приключи в края на 2020 г.

ЕС

ЕС иска транзитният период за Брекзит да приключи в края на 2020 г.

14466
на 29.01.2018
ЕС иска транзитният период за Брекзит да приключи в края на 2020 г.
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министрите от Европейския съюз в понеделник официално се разбраха за исканията за транзитния период, в който Великобритания ще има достъп до единния пазар на Съюза за близо две години след Брекзит, без да има каквито и да е политически права, предава Фокус, като се позовава на AFP.

препоръчано

Сабин Уейланд, заместник-главния преговарящ от ЕС за Брекзит, заяви, че по време на срещата на министрите по европейските работи на страните-членки на Съюза в Брюксел, те „са се разбрали за основните насоки в преговорите за Брекзит в рамките на две минути: транзитен период според статуквото, без институционно представителство, продължаващ до 31 декември 2020“.

Сподели:
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО) ПЪРВО В ПИК TV! ДПС-Ново начало предлага най-бедните пенсионери да получат по 55 евро за Великден, останалите - по 15 евро (ВИДЕО)
ново
Днес: 110
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК