ГОРЕЩО
Колтуклиева с убийствена ирония: Мирчев не е наглец, Христанов не е клоун, Янкулов е умен....
ПОПИЛЯХА ЯВОР ПЕПЕРУДКАТА! Йордан Цонев: В казуса "Петрохан" са намесени политици и НПО-тата на Сорос. Трябва да се разбере кои са те (ВИДЕО)
Бившата жена на Емил Дечев пред ПИК: След раздялата ни не ме назначиха за съдия въпреки спечелен конкурс. Ако той и НПО-тата, към които принадлежи, започнат да ръководят прокуратурата, тогава ще престана да бъда и прокурор
Бойко Борисов посече Гюров: Когато европейски адвокат ти е казал, че си нелегитимен, може да се озовем в ситуация на нелегитимни решения
И.ф. главен прокурор Борислав Сарафов се срещна с представители на еврейската общност в България
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
От средата на 2014 година ЕС възнамерява да съкрати или да отмени митническите тарифи за голяма част от промишлената и селскостопанската продукция на Украйна, предаде РИА Новости. На 11 март Евро комисията обяви за предоставяне на търговски преференции за Украйна, които целят да подкрепят нейната икономика. Съгласно тези мерки, ЕС отменя 94,7% от митата за украинския промишлен износ и 82,2% за селскостопанската продукция. Според комисията, това ще позволи на Киев да спести 500 милиона евро през настоящата година.
препоръчано
Отвлякоха американска журналистка в Багдад, има задържан похитител
4419
преди 54 минути
Ватиканът поставя основите на етичен подход към Космоса
3266
преди 58 минути
Еврото се събуди по-скъпо от долара, но захлупено от британската лира
5756
преди 2 часа


