ГОРЕЩО
ТРАГЕДИЯ! 16-годишно момиче скочи от висок етаж на блок в Пловдив
ПОТОПЪТ В БУРГАСКО! Задействаха BG-ALERT - кметът на Приморско предупреди кои са най-критичните места
ИЗВЪНРЕДНО! Млад мъж е прострелян в центъра на София
ВАЛЕЖИТЕ СПИРАТ! Остава облачно и мъгливо, морето е бурно (КАРТИ)
НА ВНИМАНИЕТО НА ПРОТЕСТА: ГОЛЯМАТА ЛЪЖА на "Промяната" (СКАНДАЛНИ РАЗКРИТИЯ)
ЕС
ЕС настоява Великобритания да плаща помощи на децата на имигранти от Европа в Обединеното кралство
5606
на 24.07.2017
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Преговарящите за Брекзит от европейска страна отказват да отстъпят от искането си децата на европейските имигранти във Великобритания да получават детски помощи, предава Sunday Express.
препоръчано
Европейските мигранти трябва да могат да получават помощи дори за деца родени след като Великобритания напусне Европейския съюз.
Това е едно исканията на европейския преговарящ Мишел Барниер, което заплашва да се превърне в сериозен проблем по време на преговорите между Лондон и Брюксел.
Британските представители предложиха страната им да продължи плащането на помощи за деца на имигранти, които са пристигнали преди Брекзит, но не и за тези, които ще пристигнат след 29 март 2019-та година.
Фокус
Европейска норма за акциз върху суровия тютюн тормози производителите
9639
преди 12 часа
Опровергаха спекулациите в мрежата за стопиране на еврото по жалба на Гечев
72451
на 05.12.2025


