ГОРЕЩО
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
Ало, Мирчев, елфите ти минаха всякакви граници! (СНИМКА/ВИДЕО)
СВЕТЪТ ДНЕС
ЕС обмисля да отвори нови гранични пунктове и да изпрати 400 гранични служители по границите
2568
на 25.10.2015
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз може да изпрати 400 гранични служители за защита на нейните граници, както и да създаде нови контролно-пропускателни пунктове. Това съобщи европейски източник преди срещата на върха в Брюксел.
препоръчано
„На днешното си заседание, лидерите ще се договорят за засилване на контрола по границите. Очаква се те да вземат решение да изпратят 400 гранични служители до границата и да се създадат допълнителни контролно-пропускателни пунктове”, каза дипломатът. Спешната среща по миграцията беше свикана от ръководителя на Европейската комисия Жан-Клод Юнкер заради катастрофалната ситуация с мигрантите по маршрута им през Западните Балкани.
свързани новини
Австрия отчете нов температурен рекорд
10349
преди 3 часа
Хутите удариха танкер в Аденския залив
10000
преди 5 часа


