BG EN

ЕС поиска от Европейската инвестиционна банка да не сключва сделки в Русия

ЧАС ПИК

ЕС поиска от Европейската инвестиционна банка да не сключва сделки в Русия

2783
на 17.07.2014
ЕС поиска от Европейската инвестиционна банка да не сключва сделки в Русия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Лидерите на страните от Европейския съюз са поискали от Европейската инвестиционна банка (ЕИБ) временно да прекрати сключването на нови сделки в Русия, предаде РИА Новости, цитирайки официално съобщение на Европейския съвет по темета за Украйна.

препоръчано

„Европейският съвет е поискал от ЕИБ да преустанови извършването на нови операции по финансови проекти в Русия. Страните от ЕС са съгласували позицията си със съвета на директорите на банката”, се казва в съобщението. 

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 15 декември - трудностите заобикалят Стрелците, Козирозите да бъдат уверени в успеха си
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Политолог занули Мирчев: Показваш си задника на Росенец, пиеш мазни кафета с Пеевски, а сега се слагаш на Радев (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК