ГОРЕЩО
ИЗВЪНРЕДНО! Шефът на БНБ разкри ще приеме ли да е служебен премиер
Колтуклиева към Прокопиев: Направи си телевизия! И събери в нея всичките си медийни креатури - да изпират, пудрят и гелосват политическите ти марионетки
САМО В ПИК! Георги Марков ЕМОЦИОНАЛНО: Дошло е време Тръмп да удари с "Магнитски" Сорос ТВ - БТВ и Нова. Цензурата 2025 надхвърли 1989
КАКВО СЕ СЛУЧВА В бТВ? Плъзна слух, че чистачка, гримьор и фризьор единствени се застъпили за Цънцарова
ШОК И УЖАС! Вижте какво направи Костадинов в родното село на Ивайло Мирчев (СНИМКИ)
СВЕТЪТ ДНЕС
ЕС ще подпише на 27 юни споразумение за асоцииране с Грузия и Молдова
2692
на 24.06.2014
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Европейският съюз ще подпише на 27 юни споразумение за асоцииране с Грузия и Молдова, а след това икономическата част на аналогичния договор с Украйна, заяви председателят на Европейския съвет Херман ван Ромпой, предаде ИТАР-ТАСС.
препоръчано
По неговите думи, началото на церемонията по подписването е насрочена за 09.00 часа средноевропейско време ( 10.00 часа българско).
В същия ден държавните глави и ръководителите на правителства на 28-те страни-членки на ЕС ще се срещнат на работен обяд, пред който е планирано изявление на украинския президент Петро Порошенко. По време на обяда ще бъде обсъдена кризата в Украйна.
Зеленски: Няма да има спиране на огъня в Украйна по Коледа
5560
преди 58 минути
„Куин“ ще пусне неиздавана коледна песен
10526
преди 11 часа


