ГОРЕЩО
Радев посрещна Кристалина Георгиева в Министерски съвет - сподели й какви са приоритетите на кабинета
ГОРЕЩО В ПИК: Делян Добрев официално поиска да бъде освободен като депутат
СТАВА НАПЕЧЕНО: Благомир Коцев трепери - собственикът на КУБ корпорация е във Варна
Ипотечен кредит от Fibank за българи с доход от чужбина
Безплатно обучение по безопасно шофиране събра над 100 души в София (СНИМКИ)
ГАЛЕРИЯ ШОУ
Есил Дюран: Коронавирусът се появи, за да ни накара да спрем и да се замислим накъде сме тръгнали
11295
на 10.05.2020
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Изолацията ни върна към корените, към онова естествено състояние на човека. Върна ни у дома. Това заяви пред Нова телевизия певицата Есил Дюран, която прекара два месеца в изолация в планината, заедно със семейството си.
препоръчано
Тя е категорична, че природата наказва бездействието. Затова нито минута не е оставала без занимания. Певицата дори сама си правила домашен хляб с лимец.
Есил Дюран е на мнение, че коронавирусът е дошъл, защото хората са имали нужда да спрат и да се замислят накъде са тръгнали.
Милото вкара Есил Дюран в театър
18819
на 10.03.2020
НОВО 20: Есил Дюран стана дъновистка
24434
на 23.02.2020
Природни бедствия провокираха Есил Дюран за новото й парче (ВИДЕО)
12587
на 10.12.2019
Есил Дюран скъса с Митко Пайнера
17620
на 15.07.2019


