BG EN

Ето ги хората, които ще ни вгорчат живота през 2017 година

Европа

Ето ги хората, които ще ни вгорчат живота през 2017 година

27355
на 05.01.2017
Ето ги хората, които ще ни вгорчат живота през 2017 година
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европа и  европейците преживяха една тревожна и пълна с неприятни събития 2018 година. За съжаление, новата 2017 не дава признаци, че нещата ще се променят към по-добро, пише „Политико”.

препоръчано

За хората на Стария континент предстоят нови тревоги, проблеми и огорчения. Основните заподозрени виновници, според „Политико” няколко души, заради които на европейците ще им се иска „ да останат в леглата си и да се завият презглава”.

В „черната петица” няма известни политици, ако си мислите че Путин, Тръмп, Ердоган и Льо Пен ще са виновни за проблемите, със сигурност ще познаете. Но те са добре известни, а има и други, за които тепърва ще мислим и ще се ядосваме. Ето и техния списък:

-Редакторите на британските таблоиди. „Дейли мейл” и „Дейли Експрес” успяват да ръководят британското обществено мнение и имат немалка заслуга за Брекзит. Те тровят така душите на хората, че могат да предизвикат катаклизми, подобни на този с излизането на Великобритания от ЕС. Някои предричат, че най-лошото от тях тепърва предстои да се случи.

 

-Китайските футболни босове. Футболът е религия за Европа, милиони застиват пред екраните или на стадионите в Англия, Италия, Франция и Испания. Но сега китайците извадиха големите пари и станаха заплаха за играта в Европа. Те курпуват най-добрите, дават невероятни суми и това няма как да не вгорчи живота на футболните запалянковци и хората, ангажирани с този бизнес. Говори се, че лично Си Цзин пин е казал на клубовете да харчат, защото „се срамувал от нивото на футбола във велика страна като Китай”.

 

-Майкъл Флинт. Пенсионираният от армията американски генерал е новият съветник по националната сигурност на Доналд Тръмп. За него казват, че е способен да направи президента да изглежда като бойскаут.  Флинт е убеден, че САЩ са във война с държави като Северна Корея, Китай, Сирия, Куба, Венецуела. Смята също така, че да мразиш мюсюлманите е рационално.

 

-Руските хакери.Те вече доказаха, според ЦРУ, своята ефективност по време на президентските избори в САЩ, когато хакнаха електронната поща на Хилари Клинтън и допринесоха за победата на Тръмп. След като той влезе в Белия дом, ударите им вероятно ще се насочат към европейските държави, на първо място Германия. А вероятно и Франция-в двете държави ще има важни избори и една такава намеса може да повтори случилото се отвъд океана.

 

-Ярослав Качински. Полският лидер, чиято партия е на власт в момента атакува яростно Брксел заради „ужасната бюрокрация”, и то с фрази, под които и Найджъл Фарадж би се подписал с удоволствие. И тъй като Полша е сред най-големите и силни членове на ЕС нейната позиция не е никак маловажна за вземаните общо решения. Качински е в състояние да промени цялата система на ЕС и да постигне дори преразпределяне на властта в Брюксел.   

Превод:ПИК

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете САМО В ПИК: Вижте хороскопа на Алена за вторник - Близнаците да се въоръжат с търпение, успехът се усмихва на Лъвовете
ПИК TV x
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО) Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
ново
Днес: 17
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК