BG EN

Ето го военният, който спасяваше пострадалите от катастрофата до Благоевград

БЪЛГАРИЯ ДНЕС

Ето го военният, който спасяваше пострадалите от катастрофата до Благоевград

7956
на 17.03.2022
Ето го военният, който спасяваше пострадалите от катастрофата до Благоевград
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Военнослужещ от Сухопътните войски спаси от пожар пострадали при пътно-транспортно произшествие.

препоръчано

Поредна достойна постъпка на военнослужещ от Въоръжените сили на Република България. Днес, 17 март, редник 3-и клас Марио Андреев Пейчев от състава на Трето бригадно командване оказа съдействие на хора, пострадали при пътно-транспортно произшествие.

Пътният инцидент се е случил на международен път E-79, посока Благоевград, преди разклона за село Бело поле около 05,00 часа тази сутрин.

Благодарение на бързата и адекватна намеса на редник Пейчев и други граждани е погасен пожар в катастрофирал лек автомобил и от пламъците са спасени двама души.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК