BG EN

Ето го изверга Георги Бабата, който наръга Галя от Бургас

ЧАС ПИК

Ето го изверга Георги Бабата, който наръга Галя от Бургас

22663
на 06.07.2015
Ето го изверга Георги Бабата, който наръга Галя от Бургас

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Затворникът Георги Андонов – Бабата е задържан за жестокото нападение срещу 27-годишната Галина Г. от Бургас. Извергът наръга 17 пъти младата жена в бургаския ж. к. „Славейков” в събота сутринта. В момента той излежава присъда от 11 години и 11 месеца за умишлено убийство на баба си. На 5 декември 2008 г. Георги умъртвил възрастната жена по особено жесток начин - удушил я, а след това скрил трупа й под леглото, увит в килим, предава "Флагман".

Престъпникът излежава присъдата си в общежитие с лек режим "Спартак" и бил пуснат в отпуск от 3 до 5 юли, който използвал, за да се види с Галина. Двамата имали интимна връзка, в събота сутринта обаче се скарали, защото Галя не искала да бъде с него повече. Тогава Георги освирепял, подгонил я и започнал да я ръга безпощадно. Всеки момент се очаква прокуратурата да внесе искане за мярка за неотклонение на рецидивиста.

Състоянието на младата жена остава тежко. Тя е настанена в „Реанимация” на бургаската болница, все още има опасност за живота й. МБАЛ-Бургас спешно търси кръводарители за Галя 

препоръчано
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
САМО В ПИК TV! Цъка ли Баба Алино 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО) САМО В ПИК TV! Цъка ли "Баба Алино" 2 във Варна? Журналистката Наталия Господинова с нови разкрития за скандалния пъзел и как кметът Коцев гази закона (ВИДЕО)
ново
Днес: 2
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК