BG EN

Ето каква е причината да рухне подлезът във Варна

Инциденти

Ето каква е причината да рухне подлезът във Варна

8887
на 24.09.2020
Ето каква е причината да рухне подлезът във Варна
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Възможната причина за срутването в подлеза до спирка "Делфинариума“ във Варна е корозиране на елементите, съобщиха от общинската дирекция "Инженерна инфраструктура и благоустрояване“.

препоръчано

"След получаване на сигнала за паднала мазилка в подлеза на булевард "Княз Борис I“ на място е изпратен екип за обезопасяване на участъка. Направен е оглед от експерти, които са установили, че от тавана е паднал декоративен елемент, изграден при строителството на подлеза", казаха от общината, цитирани от "Монитор".

Със заповед на кмета на Варна от 2018 г. проверките за състоянието на подлезите в града са възложени на районните кметове, които изготвят периодични доклади. Досега не е постъпвала информация за напукване на тавана или стените на съоръжението“, уточняват още от дирекцията.

В сряда сутринта, част от тавана на един от най-оживените подлези във Варна се срути, минути след като през него са преминали хора. 

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - Да, България отхвърля ултиматума на Асен Василев СКАНДАЛЪТ СЕ РАЗГАРЯ! Явор Божанков цъфна на брифинг рамо до рамо с Мирчев и Божанов - "Да, България" отхвърля ултиматума на Асен Василев
ново
Днес: 122
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК