ГОРЕЩО
Огнено дерби в Лондон
ПРОЛЕТНИ КАПРИЗИ! Дъжд ще вали в цялата страна, в планините ще падне сняг - температурите ще варират от минус 4 до плюс 15 градуса (КАРТА)
ЗА СРАМ СИ Е: Тези ДВЕ СНИМКИ тотално сринаха "Промяната", дори Асен Василев не я спаси по баровете
БИ ТИ ВИ СЕ ИЗЛОЖИ! Неочакван "гост" влетя в студиото и...
БАЛОНЪТ СЕ СПУКА: Въртят Кокорчо на шиш за провала "121"
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Другата седмица депутатите ще гласуват новия състав на Бюрото на СРС-та. Мандата на настоящият изтича на 19 декември, така че народните представители трябва да изберат техните наследници най-късно до края на годината. Днес ресорната комисия изслуша 6-та кандидати, като четири от тях са и настоящи членове на бюрото, а трябва да се изберат само 5 човека, както ПИК съобщи по-рано и показа на живо по ПИК TV.
препоръчано
БСП предложи двама кандидати – Илия Ганев и Бойко Рашков, който и в момента е шеф на Бюрото. ГЕРБ номинира. Огнян Атанасов, Обединени патриоти – Огнян Стоичков, ДПС – Илко Желязков, а Воля – Пламен Колев. Само последните двама досега не са били членове на Бюрото за СРС-та.
свързани новини


