ГОРЕЩО
Евтим Милошев РАЗКРИ ТАЙНАТА! Ето кога ще стане ясно в кой български град ще се проведе "Евровизия"
Синът на Милен Цветков ще представя България на световен автомобилен форум
ПОТОП! Частично бедствено положение в община Вълчи дол заради порой
СПРЕТЕ СЕ ВЕЧЕ! Мрежата завря от спекулации със смъртта на Любен Дилов-син - забъркаха и КОВИД ваксините
Откриха труп на мъж в Кърджали
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Новият Изпълком на БФС ще се събере за първи път на 29 март (петък). Това бе обявено от президента на централата Георги Иванов след церемонията "Футболист на годината".
препоръчано
Тогава ще бъде гласувано и кои да бъдат вицепрезиденти. По всяка вероятност те ще са трима. Очаква се първи вицепрезидент да е Атанас Фурнаджиев, а втори и трети - Атанас Караиванов и професор Николай Изов.
След сбирката ще бъде обявено, че Емил Костадинов и Йордан Лечков повече няма да бъдат част от централата под никаква форма, предава "Гонг“.
Все още не е ясно какво ще се случи с Михаил Касабов. Той призна, че е получил покана от Гонзо, но едва ли ще я приеме.
Група K на Мондиал 2026: Последният поход на Роналдо
10606
преди 13 часа
Група J на Мондиал 2026: Лебедовата песен на Меси започва тук
11484
преди 14 часа
Група I на Мондиал 2026: Франция гледа към трети пореден финал
15158
на 06.06.2026
Група H на Мондиал 2026: Испания е фаворит, но Уругвай няма да стои в сянка
14530
на 06.06.2026


