BG EN

Ето кой е въртял далаверите с купуване на гласове за партията на Божков в Етрополе

Крими

Ето кой е въртял далаверите с купуване на гласове за партията на Божков в Етрополе

67214
на 04.07.2021
Ето кой е въртял далаверите с купуване на гласове за партията на Божков в Етрополе
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Задържаният в Етрополе за купуване на гласове е Кирил Николаев Киров. Представител е на фирма за бързи кредити и е председател на шахматен клуб в града. Мъжът е "лобирал" за партията на Васил Божков "Българско лято".

препоръчано

В дома и офиса му са намерени попълнени 61 декларации за застъпници на определена партийна листа на предстоящите избори, при положение, че на територията на общината има общо 19 избирателни секции. Обещавал е по 50 лева на глас, съобщава БНТ.

Част от застъпниците са роми от село Малки Искър. Има свидетели, които вече са разпитани пред съдия.

Киров е 35-годишен. Осъждан е два пъти, като наказателната му отговорност е заменена с административна санкция "глоба".

Единият път е осъждан за управление на автомобил без регистрационни номера.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата събота на декември: Овенът да се готви за никулденски купон, но да пази здравето си. Лъвът да не харчи излишно
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 21
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК