ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Крими героят на Карлово Димитър Христов - Гангата, е мъжът, убил любовницата си. Дамата се разиграла преди дни - на 12 юли. Гангата редовно злоупотребявал с алкохола, жената също.
Във фаталния ден 52-годишният крими герой прекалил с пиенето, скарали се с 53-годишната жена. Той я е убил с удари с тъп предмет, предполага се с дръжка на метла. Тя има нанесени удари по главата и тялото, разкриха източници на БЛИЦ.
Двойката живеела заедно от около 4 месеца. Пиянските скандали били чести, разкриха съседи на бандита. Гангата е известен с това, че е лежал в затвора в чужбина. В България е добре познат на ченгетата, има крими прояви за шофиране след злоупотреба с алкохол и хулигански прояви.
Често разхождал по главната на подбалканския град питбул, който обаче държи на къс повод, за да не агресира кучето.
Има дете от предишна връзка, жертвата не е била семейна, няма деца. Тя е от съседния град Сопот и се казва Л. Д.
Гангата е арестуван за 72 часа. Предстои Окръжна прокуратура в Пловдив да поиска постоянен арест.


