BG EN

Ето кой е първият мъж на Андреа

ЧАС ПИК

Ето кой е първият мъж на Андреа

75599
на 08.11.2014
Ето кой е първият мъж на Андреа
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Първият мъж, който е обезчестил фолк певицата Андреа, е момче от бившата охрана на Братя Галеви.

препоръчано

Той се казва Янко и е бивш гард на дупнишките босове, пише в. „Всеки ден“.

Бащата на Андреа – Румен Андреев, е родом от с. Сапарево, община Сапарева баня, и като малка Теодора, както е истинското име на изпълнителката, е прекарвала всяка свободна минута в родния край на татко си. Именно там тя се е запознала с въпросния Янко. Двамата са били двойка в продължение на година и той е отнел девствеността на бъдещата фолк звезда.

,,Двамата бяха голяма любов. Теди по няколко пъти седмично пътуваше разстоянието Дупница - София. Тогава караше едно джипче, а още нямаше 18 и беше без книжка, но полицаите не я закачаха и тя си джиткаше спокойно“, издават от родния край на баща й.

Според слуховете блондинката посвещава първата си песен ,,Като непознат“ именно на Янко, който е ученическата й любов. Причината за раздялата им е несъгласието на родителите на певицата за връзката й с бандита. Те категорично забранили на красавицата да се вижда с дупнишкия охранител и казали твърдо ,,Не“ на чувствата й.

Теди неведнъж е разкривала, че и до днес, когато търси спокойствие, отива за няколко дни в Сапарва баня, където татко й Румен й купи къща преди няколко години в кв. „Гюргево“. След основен ремонт за десетки хиляди левове я превърна в уютен дом, където наследницата му идва да си почива след среднощните й участия.

,,След като стана известна, Теодора се самозабрави, не поздравява старите си познати. Взе се за голяма звезда. Понякога води и Кубрат тук. Последно ги видях на Великден. На семейните празници почти винаги се събират тук“, разказва съседка на блондинката.

Андреа никога не е крила, че дължи музикалната си кариера на заможния си баща. Именно Румен налива цялата печалба на фирмата му в каретата на единствената си дъщеря, спонсорирайки клиповете й. Според запознати родителите й инвестирали над 100 хил. евро, за да стане любимото им чедо известна изпълнителка. Веднага след абитуриентския си бал Андреа си слага силикон и получава като подарък луксозен джип BMW X5.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за 12 декември: Фалит дебне Близнаците, пари за Рибите
ПИК TV x
Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече Явор Божанков пробва нелепа шега с ИТН, но проф. Ангелов го засече
ново
Днес: 108
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК