ГОРЕЩО
САМО В ПИК И "РЕТРО": Асен Василев топи кила с инжекционни пептиди (СНИМКА)
Росен Христов ПРОГОВОРИ ЗАЩО се е съгласил да оглави ДКК. Балонът на дъвката на Асен Василев за хиперзаплатата му позорно се спука
ШОК! Откриха тяло на млада жена в Сливенско, арестуван е криминално проявен
ПАНИКА, КРЪВ И ПИСЪЦИ: Вижте покъртителния разказ на Кристияна, оцеляла след ада на "Челопешко шосе"
САМО В ПИК! Георги Марков БЕЗПОЩАДЕН в деня на годишнината от грандиозния митинг на Орлов мост от 1990 г.: Партизаните на Сорос от ПП и ДБ ни пробутват за президент незаконния премиер Гюрчо
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Олимпик Марсилия проявява интерес към нападателя на Барселона Мунир Ел Хадади.
Според "Ел Мундо Депортиво", френският клуб иска да купи атакуващия футболист още през януари, въпреки че договорът на играча с каталунците изтича през лятото.
Грандът от Марсилия има голяма конкуренция за подписа на Ел Хадади. Алавес, Уест Хям и Севиля вече започнаха преговори за играча.
Олимпик Марсилия обаче може да използва връзките на спортния директор Андони Субисарета с Барселона, акцентира "Гол".
препоръчано
Сензационно "ДА" между Барса и Неймар?
38546
на 26.12.2018


