BG EN

Ето къде отиде Фандъкова след откриването на кампанията

Политика

Ето къде отиде Фандъкова след откриването на кампанията

45034
на 29.09.2019
Ето къде отиде Фандъкова след откриването на кампанията
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

След като откри кампанията си в София и представи програмата за следващите 4 години, Йорданка Фандъкова отиде на фермерския пазар на ул. Оборище. С нея беше и Петър Митев- кадидат за кмет на района от ПП ГЕРБ.

препоръчано

Фандъкова и Митев бяха част от 20 000 посетители на традициония фермерски пазар. Това издание бе посветено на пазарите от цялата страна. Гостуваха фермерските пазари на Варна, Пловдив, Добрич и други градове. От пазара Фандъкова си тръгна с пълни торби и широка усмивка!

Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО) ПИК TV! ФАКТИТЕ СА КАТЕГОРИЧНИ: Сградите в Баба Алино трябва да бъдат премахнати. Имаме пирамида от местна и национална оригархия. Проверяващите органи сега пълзят във вътрешността й (ВИДЕО)
ново
Днес: 83
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК