BG EN

Ето я загиналата Петранка в жестоката катастрофа край Първомай (СНИМКА)

Инциденти

Ето я загиналата Петранка в жестоката катастрофа край Първомай (СНИМКА)

39701
на 12.07.2016
Ето я загиналата Петранка в жестоката катастрофа край Първомай (СНИМКА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Загиналата тази сутрин в катастрофа между селата Беласица и Първомай Петранка Янкова от с. Коларово е пътувала за работа за Петрич. Тя е работила в офис в центъра на града. Съпругът й е дългогодишен работник в обувна фабрика в село Коларово. Имат две дъщери - омъжени, съобщава Струма.ком.

препоръчано

Петранка е била една от привържениците на референдума на Слави Трифонов и инициатор за събирането на подписи в Община Петрич. Припомняме, че Петранка загина при жесток пътен инцидент днес на пътя между селата Първомай и Беласица.

48-годишната жена изтървала управлението на автомобила си излязла извън пътя, вратата на колата се отворила при удара и тя паднала под нея. Нелепата смърт на слънчевата Петранка потресе жителите на село Коларово, където тя е омъжена. Познават я и петричани.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 22
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК