ГОРЕЩО
ОТ ПОСЛЕДНИТЕ МИНУТИ! Лошо му се пише на Демерджиев - Калин Стоянов изпълни заканата си
НАПРЕЖЕНИЕТО СЕ ПОКАЧВА: ДПС вика Демерджиев в НС да отговаря за полицейския натиск върху опозицията
ГОРЕЩО! ДПС подкрепя идеята за одит на публичните финанси. Атидже Алиева-Вели даде ценен съвет на управляващите (ВИДЕО)
ИЗВЪНРЕДНО! Завеждат дело срещу Демерджиев за клевета
ЕКШЪН: Обраха палата на социолога Кънчо Стойчев - липсва каса със 100 бона
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
За 200 000 долара някои хора си купуват апартаменти с 3 спални. Други биха дали тази сума за дамска чанта от крокодилска кожа на Hermès Birkin, която върви с престижа на това да имаш най-скъпата дамска чанта в света.
препоръчано
В момента най-скъпо продадената чанта в света също е на Hermès Birkin. През 2011 година техен модел е бил продаден за 200 000 долара.
Моделът на снимката има вероятност да я надмине на онлайн търг, който се провежда в момента и ще продължи до 22 септември. Очаква се, че продажната цена ще бъде около 200 000 долара.
Тя е „рядък модел“. По нея има 200 диаманта и 18-каратово злато. Предстои да видим дали продажната цена ще постигне рекорд. 
ТРИКОВЕ: Как да удължим живота на батерията на смартфона си
22497
на 27.06.2026
СЛЕД РЕКОРДА: Жената на Меси му се обясни в любов
37226
на 23.06.2026
ПОРЕДНИЯТ: Над 20 жени сочат с пръст популярен актьор и певец за сексуален тормоз
110927
на 11.06.2026
НЯМА КРАЙ: Нова мощна магнитна буря удря Земята
47834
на 09.06.2026


