ГОРЕЩО
ОГРОМЕН СКАНДАЛ! ППДБ изготвят черни списъци с журналисти - ето какво се случва на тези, които попадат в тях
Ясно е кога ще е делото за оставката на Радев в Конституционния съд
Слави Трифонов ЗАКОВА Терзиев: Не му е работа на кмета да обяснява кой е мафиот и кой не е, да си чисти улиците и да си оправи движението (ВИДЕО)
САГАТА СЕ РАЗГАРЯ! Съюзът на съдиите с подъл ход в услуга на ППДБ, докато КС образува дело за отмяна на поправката „Анти Сарафов“
Николай Попов позна: Експертът по делото “Сияна” Станимир Карапетков позорно избяга от съда
Инциденти
ЕТО Я! Това е пияната и надрусана танцьорка, която помля 10 коли (СНИМКИ)
117071
на 16.04.2018
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
21-годишната Габриела е шофьорката, която помете 10 коли край комплекс "Оазис" в пловдивския квартал "Кючук Париж". Момичето е танцьорка, а половинката й е автотърговец.
препоръчано
Самото БМВ Х5, с което стана вчера инцидентът, е пуснато за продажба в онлайн сайтовете за търговия, предава "Трафикнюз".
Припомняме, че катастрофата стана вчера около 6.20 часа сутринта. Установено е, че щетите по 10-те автомобила са дело от 21-годишна шофьорка на джип БМВ. След инцидента тя най-невъзмутимо напуснала мястото на мелето.
свързани новини
Екшън! Пияна шофьорка потроши 11 паркирани автомобила в Пловдив (СНИМКА)
25627
на 15.04.2018
Дрегерът отчел над 1,3 промила, а драг чекът - употреба на марихуана. Водачката е задържана за 24 часа.




Шофьор почина в колата си след удар в паркирани автомобили
17001
преди 19 часа
Катастрофа на пътя Кюстендил – Дупница
8026
преди 19 часа
Късо съединение предизвика пожар в Русенско
8089
преди 20 часа


