ГОРЕЩО
Доц. Борислав Цеков пред ПИК TV: ППДБ искат власт без избори, политиката се тиктокизира, а еврото е необратимо (ВИДЕО)
САМО В ПИК! Калин Каменов с подробности за грозната провокация на "Възраждане" пред дома му: Било е сбирщина на хора с всякакви комплекси. Нови избори може да са пагубни за държавата (ВИДЕО)
Георги Марков емоционално пред ПИК: Бойко е най-добрият премиер на Прехода! Ако ППДБ влязат във властта, ще ни вкарат във война
Кметът на "Люлин", разкрил една от най-големите афери в "Промяната", с ОТВОРЕНО ПИСМО: Кирил Петков прехвърли вината върху нас! Антикорупционерите се оказаха корупционери
ИСТИНАТА В ОЧИТЕ: Проф. Румяна Коларова: Протестите категорично не отговорят на критериите на революция, площадът трудно може да наложи оставката на правителството
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Белгийската медия DH.be публикува вероятна снимка на терористката, която се взриви вчера по време на полицейската акция по залавянето на съпричастни с атентатите в Париж в предградието Сен Дени.
препоръчано
Вече е известно, че нейното име е Асна Аитбулахен, че е от марокански произход, но има френско гражданство.Тя е на 26 години, родила се е в Париж и е работила в строителна компания и до 2012 година е била под контрола на френските спецслужби.
След това наблюдението върху нея е било свалено, тъй като не са открити следи за връзки с противодържавна или ислямистка дейност.


