BG EN

ЕЦБ остави без промяна тавана на спешната помощ за гръцките банки

Европа

ЕЦБ остави без промяна тавана на спешната помощ за гръцките банки

2117
на 29.07.2015
ЕЦБ остави без промяна тавана на спешната помощ за гръцките банки
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Европейската централна банка (ЕЦБ) днес реши да остави без промяна размера на спешната помощ за гръцките банки, по искане на централната банка на Гърция, съобщи информиран източник, цитиран от Франс прес, предаде БТА.

препоръчано

Франкфуртската институция не пожела да коментира информацията. Миналата сряда ЕЦБ взе решение да вдигне с 900 милиона евро тавана на спешната ликвидна помощ по програмата ЕЛА (Emergency Liquidity Assistance - ELA), която е последният източник на финансиране за гръцките банки, припомня АФП. Така таванът достигна 90 милиарда евро.

Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден САМО В ПИК: Топ хороскопът на Алена за 14 декември - пътуване ще се отрази освежаващо на Везните, успехът е със Скорпионите, които работят през почивния ден
ПИК TV x
Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик Преди концерта на Род Стюарт: Рафи сменя гума на политик
ново
Днес: 1
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК