BG EN

Жалба за младост - Филип Киркоров сваля Шер

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Жалба за младост - Филип Киркоров сваля Шер

16998
на 17.12.2012
 Жалба за младост - Филип Киркоров сваля Шер
Автор:   Ива Оприкова

Шер и Филип Киркоров са си направили тайна среща в Москва. 66-годишната певица беше на частна визита в руската столица, пише "Комсомолска правда". Тя успя да оцени кухнята в тузарския ресторант "Пушкин" и да посети Болшой театър. След това направи едночасов концерт за неназован руски бизнесмен. Роденият във Варна Филип беше единственият артист, с който западната дива се съгласи да прекара една вечер. Двамата се запознават на церемонията на наградите "World Music Awards". Сега Филип е изненадал Шер с копие на корона на руската императорска фамилия, инкрустирана с камъни "Сваровски" и придружена със специален сертификат. Според слуховете разкошният армаган е струвал на Киркоров не по-малко от 20 хиляди долара. Свидетели на рандевуто са разкрили пред вестника, че Шер била поразена. "Красота! Страхотно!", възхитила се тя. По-късно певицата написа в туитъра си: "Подариха ми невероятна корона. Също като на Екатерина Велика!"  

препоръчано
Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО) Георги Рачев пред ПИК TV: Затопляне, валежи и наднормени температури в края на януари (ВИДЕО)
ново
Днес: 3
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК