ГОРЕЩО
Лекарка, живееща в чужбина, с емоционален коментар: Докога ще сме с наивната вяра, че някой ще дойде и ще "оправи нещата"?!
Алгафари пред ПИК TV: Радев е големият победител. Първото му изпитание - всички ще искат повече средства (ВИДЕО)
Бившият евродепутат Асим Адемов прозря истината за катастрофалния резултат на ГЕРБ - не е заради ППДБ и ДПС, а заради тези вътрешнопартийни грешки
Проф. Киров: Радев има поне два варианта за правителство, той ще е премиерът
ГЕОПОЛИТИЧЕСКИ АЛГОРИТЪМ! Петър Кичашки: Тръмп ще излезе от Иран, постигнал своите цели, стратегията му е печеливша
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Корнелия Нинова опита да открадне успеха на Ваня Григорова и бравурно обяви, че БСП се връщала в местната власт.
Да, ама не.
Ваня Григорова е на балотаж в София не заради, а въпреки централното ръководство на БСП и Корнелия. Григорова бе издигната заради упорството на софийската организация на левицата и нейния председател Иван Таков.
Всеизвестно е, че до последния момент Нинова е била срещу кандидатурата на синдикалистката и се е опитвала да осуети номинацията й.
Сега, когато балотажът е близо, другарката по традиция се присламчва към победителката, за да капитализира и лично за себе си.


