BG EN

Жан Рено снима полицейски трилър в Марсилия

ГАЛЕРИЯ ШОУ

Жан Рено снима полицейски трилър в Марсилия

11089
на 15.05.2019
Жан Рено снима полицейски трилър в Марсилия
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Един от любимците на Люк Бесон ще се завърне към своя предпочитан жанр. Жан Рено ще играе главната роля във филма на Оливие Маршал "Rogue City".

препоръчано

Бъдещият хит е с бюджет 13 милиона долара, а действието в него се развива в Марсилия. Историята е за ченге (Рено), което залага на нетрадиционните методи в работата си. Той се е заел с разследване на стрелбата в нощен клуб, като му се налага да работи със своя дългогодишен съперник.

Ланик Готри, Станислав Мерар и Давид Бел допълват актьорския състав. Ален Фигларз, работил по "Твърде лично 3", "Самоличността на Борн" и "Транспортър", ще е хореограф на екшън сцените и на каскадите.

Снимките на филма ще започнат в Южна Франция през септември, а премиерата се очаква през пролетта на 2020 г. Маршал, който е бившо ченге и е работил за френската полиция и разузнаване, представя сблъсъците между полицаи и престъпници в своите филми, сред които са "Гангстери", "36" и "Историята на една банда", пише "Cinefish.bg".

свързани новини
Сподели:
Бомба x
САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея САМО В ПИК! Топ хороскопът на Алена за първата неделя на декември: Девите да внимават с кого общуват, подводни камъни за Водолея
ПИК TV x
Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО) Проф. Рачев С ШОК ПРОГНОЗА пред ПИК TV: Никулден идва с пролетни температури, а после... (ВИДЕО)
ново
Днес: 5
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК