BG EN

ЖЕГИТЕ СЕ ЗАВРЪЩАТ: Живакът стига 33 градуса, вятър разхлажда плажуващите по морето (КАРТА)

Акценти

ЖЕГИТЕ СЕ ЗАВРЪЩАТ: Живакът стига 33 градуса, вятър разхлажда плажуващите по морето (КАРТА)

23720
на 28.08.2025
ЖЕГИТЕ СЕ ЗАВРЪЩАТ: Живакът стига 33 градуса, вятър разхлажда плажуващите по морето (КАРТА)
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

През днешния ден времето ще бъде слънчево. Ще духа слаб, в Дунавската равнина и Източна България до умерен вятър от източната четвърт. Максималните температури ще бъдат между 28° и 33°, в София – около 29°. Това съобщават от Националния институт по метеорология и хидрология (НИМХ).

препоръчано

Атмосферното налягане е по-високо от средното за месеца. През деня ще се понижава и ще се доближи до средното.

По Черноморието ще бъде предимно слънчево, с по-значителни временни увеличения на облачността преди обяд по южното крайбрежие. Ще духа умерен източен вятър. Максималните температури ще бъдат между 26° и 29°. Температурата на морската вода е 24°-25°. Вълнението на морето ще бъде 2-3 бала.

В планините ще бъде слънчево и благоприятно за туризъм. Ще духа слаб вятър от източната четвърт, по най-високите части - от северозапад. Максималната температура на височина 1200 метра ще бъде около 23°, на 2000 метра - около 16°.

Сподели:
Бомба x
Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения Хороскопът за сряда: Ето как как всяка зодия може да използва деня за личен напредък, емоционален баланс и по-добри решения
ПИК TV x
НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - комуникационен гаф го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО) НОВИ ДРАМИ В ППДБ! Ген. Атанасов изпадна в изолация - "комуникационен гаф" го оставил извън пресконференцията на Мирчев и Василев (ВИДЕО)
ново
Днес: 101
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК