BG EN

Жена взе за заложници двама телевизионни техници

Крими

Жена взе за заложници двама телевизионни техници

5584
на 31.10.2013
Жена взе за заложници двама телевизионни техници
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

56-годишна жена от Мадан взе за заложници двама телевизионни техници заради липсващ канал, съобщава "24 часа".

препоръчано

Жената била заявила в офиса на компанията монтаж на цифрова телевизия. Техниците се явили в уговорения час, монтирали сателитната чиния, включили приемника набързо и се готвели да си тръгнат.

Точно тогава обаче клиентката открила липсата на любимия си тв канал. Тогава се ядосала, заключила вратата и хвърлила ключа от терасата. Обявила, че докато не включат канала, няма да ги освободи.

Изобщо не се трогнала от обяснението, че в заявения от нея пакет въпросният канал не бил включен.

Задържаните мъже успели да позвънят на спешния телефон 112. На мястото на инцидента дошли полицаи. Те намерили изхвърления ключ, отворили жилището и след дълги преговори убедили жената да пусне заложниците.

Последвалата проверка установила, че жената е болна от шизофрения и има често конфликти със съседите си.

 

Сподели:
Бомба x
ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция ХОРОСКОПЪТ НА АЛЕНА ЗА ПЕТЪК: Скорпионите да внимават с парите, Рибите борят трудности с интуиция
ПИК TV x
ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА) ИЗВЪНРЕДНО В ПИК TV! Сам двама министри в оставка отговориха на депутатски въпроси в Народното събрание (ВИДЕО/ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 0
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК