ГОРЕЩО
Колтуклиева: Драги Христо, върни се от Белгия веднага, налага се спешна психаротерапия на “Да, България”...Там са в колективна полюция
Журналистът Виктор Блъсков: Йотова още през 2014 г. обясняваше колко сбъркана е системата за миграцията и беше напълно права
Съсипаха ПП и ДБ след изцепката на Козилата Ерато за Гюров: Мирише на случая с Лозан Панов от 2021 година
МРЕЖАТА ГРЪМНА: Това е един от най-големите мошеници в съвременната ни история
Колтуклиева приключи ПП и ДБ: Вече сте толкова дискредитирани, че към когото се прилепите - носите само щети
ПИК с нов канал в Телеграм
Последвайте ни в Google News Showcase
Жена е била блъсната от автобус на пешеходна пътека в Ловеч, съобщиха от областната дирекция на МВР в Ловеч.
препоръчано
Инцидентът е станал тази сутрин около 7.30 часа пред Регионалната здравна инспекция.
Автобусът, пътуващ по градска линия, е ударил 21-годишната жена в момент, в който тя е пресичала пътното платно по пешеходната пътека.
Пострадалата е настанена в хирургичното отделение на ловешката болница със счупени ребра, контузия на таза и други по-леки наранявани, без опасност за живота.
Пробата за алкохол на шофьора е отрицателна. По случая е образувано досъдебно производство, допълва БТА.
Трактор изгоря на полето край тополовградско село
6211
преди 2 часа
Шофьор блъсна 17-годишен младеж в Благоевградско
6392
преди 3 часа
Пожар бушува край магистрала "Тракия"
10252
преди 6 часа


